Zioła na wzdęcia

Serdecznie polecamy naszym czytelnikom preparat ziołowy o nazwie Triphala, który pomaga na wzdęcia i korzystanie wpływa na układ pokrawmowy.

TRIPHALA

Triphala jest naturalnym preparatem ziołowym, który zapewnia bardzo dobre działanie i funkcjonowanie układu pokarmowego, pobudza i korzystanie wpływa na nasze trawienie a co za tym idzie, pomaga uniknąć wzdęć. Poza wzdęciami, okaże się również pomocny w przypadku wystąpienia jelita drażliwego, zaparć i niestrawności.

Zastosowanie Triphali:

 • przy wzdęciach oraz gazach
 • ogólne dolegliwości żołądkowo-jelitowe
 • uporczywe biegunki
 • otyłość i nadwaga
 • nadciśnienie tętnicze
 • osłabiona odporność
 • wrzodziejące zapalenie jelita
 • zespół jelita drażliwego

PRZEJDŹ DO STRONY Z DOKŁADNYM OPISEM TRIPHALI

Opinie osób, które używają triphali:

Wacław Antosik 33 lata, bibliotekarz

“Moje problemy z bólami brzucha rozpoczęły się już, gdy miałem 20 lat. Bolesne skurcze jelit pojawiały się po każdym posiłku. Zaraz po zjedzeniu musiałem biec z powodu biegunki do toalety, a niekiedy, niestety, zdarzało mi się nawet pobrudzić bieliznę. Przeszedłem szereg badań i nic nie wykryto. Przez lata lekarze twierdzi, że ta choroba tkwi w mojej głowie. Dopiero pięć lat temu po miesięcznym pobycie w szpitalu rozpoznano zespół jelita drażliwego. Później miewałem dni lepsze i gorsze. Od wielu lat gdy miałem gdzieś wyjść z przyjaciółmi wieczorem, musiałem zakładać pampersy, aby nie narazić się na kompromitację. Moje życie było udręką. Wiecznie bałem się, że kiedyś ktoś może zauważyć pieluchę i wtedy zapadnę się pod ziemię ze wstydu. Jednak wszystko skończyło się gdy zacząłem stosować Triphalę, którą polecił mi kolega. Już po miesiącu stosowania nie musiałem chodzić w pampersie. Jestem zachwycony tym preparatem, sam nie mogę w to uwierzyć. Na początku biegunki zamieniły się w luźne stolce a następnie w ogóle ustąpiły a w raz z nimi bóle jelit. Dziś już wiem, ze gdyby nie Triphala to już wiecznie musiałbym nosić pampersy.

Adrianna Bogucka 53 lata, księgowa

“Przez pięć ostatnich lat cierpiałam na zaparcia i zespół jelita drażliwego. Pamiętam okresy, kiedy męczyły mnie one nawet przez dwa tygodnie bez przerwy. Może to się wydawać dziwne ale brzuszny dyskomfort i pęcznienie brzucha, jakie występowało po każdym jedzeniu, traktowałam jako coś naturalnego. Do tego dochodziło jeszcze poczucie stałego osłabienia i zmęczenia. Większość czasu czułam się zupełnie wyczerpana. Wiedziałam, że to biegunki osłabiają mnie fizycznie i psychicznie. Musiałam się zmuszać, aby cokolwiek zrobić. Stan taki występował niekiedy nawet od samego rana. Ponadto odczuwałam różne inne uciążliwe objawy, takie jak: poczucie napompowania brzucha, gdy tylko coś zjadłam, silne kurcze żołądka połączone z bólem brzucha, biegunki, niekiedy na przemian z zaparciami, zaparcia (zazwyczaj pojawiały się po określonych pokarmach), pieczenie w przewodzie pokarmowym. W okresie kilku lat objawy stawały się coraz bardziej nasilone. A co gorsza pojawiały się coraz częściej i trwały coraz dłużej. W tym czasie leczono mnie wieloma antybiotykami, gdyż podejrzewano zapalenia dróg moczowych. Niestety po antybiotykach moje dolegliwości się nasilały, a nie następowała żadna poprawa. Szczególnie nasilały się biegunki. W tym okresie poważnie byłam zaniepokojona swym stanem. W tym czasie leczyłam się u czterech lekarzy, którzy przeprowadzili u mnie szereg badań. Leżałam nawet dwa miesiące w szpitalu, gdzie zdiagnozowano przewlekły zespół jelita drażliwego. Po bezskutecznym pobycie w szpitalu zaczęłam szukać jakichś naturalnych metod ziołowych. Próbowałam różnych preparatów i w końcu lekarz polecił mi Triphalę. Byłam zdumiona rezultatami, aż się bałam, że to tylko sen. Na początku minął brzuszny dyskomfort i pęcznienie brzucha, jakie występowało po każdym jedzeniu. Potem minęły bóle brzucha, zaparcia i biegunki. Odzyskałam spokój ducha. Zapomniałam, co to wieczne przesiadywanie w łazience. I tak jest już nieprzerwanie od roku. Triphala sprawdziła się najlepiej.”

4 Comments

 • Marzena
  October 31, 2011 - 9:39 pm | Permalink

  wszystko fajowo, tylko te małowiarygodne komenty pisane przez jedną osobę psują cały efekt…

 • admin
  October 31, 2011 - 11:08 pm | Permalink

  Witam Cię Marzeno,
  dlaczego komenty pisane przez jedną osobę? Jaki miałoby to sens? :-)

 • obserwator
  December 15, 2011 - 11:58 am | Permalink

  serwis ok ale ta “sztuczna” reklama powyżej to przegięcie, popieram komentarz Marzeny

 • admin
  December 15, 2011 - 11:54 pm | Permalink

  Obserwator – wejdź na stronę: http://www.triphala.pl/p/47/wzdeciainfo/strona, tam znajdziesz więcej komentarzy na temat triphali – opinie osób które jej używały i są zadowolone.

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *